Kariéra

Přijďte pracovat do perspektivní a rozvíjející se společnosti, která je součástí rychle rostoucí skupiny!

Prohlédnout dále

NAŠIM ZAMĚSTNANCŮM NABÍZÍME, BEZ OHLEDU NA PRACOVNÍ POZICI:

  • práci v relativně malém kolektivu
  • vysoký výdělek
  • nadstandardní osobní ohodnocení
  • práci na nejmodernějším strojním zařízení
  • 5 týdnů dovolené
  • stabilní zázemí finančně silné a stále rostoucí skupiny STV INVEST
  • možnost dalšího vzdělávání
  • podnikové stravování
  • možnost výhodného mobilního tarifu (neomezená volání a data v rámci EU)
  • kvalitní pracovní oblečení a ochranné pomůcky
  • férové jednání

OD NAŠICH ZAMĚSTNANCŮ OČEKÁVÁME:

  • časovou flexibilitu (směnový provoz)
  • loajalitu
  • vysoké pracovní nasazení
  • ochotu učit se novým věcem a dovednostem
  • kolektivního ducha

VÝROBNÍ DĚLNÍK (OBSLUHA STROJŮ) - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

STAŇTE SE SOUčÁSTÍ RYCHLE ROSTOUCÍ SPOLEČNOSTI SE ZÁZEMÍM SILNÉ A STABILNÍ PRŮMYSLOVÉ SKUPINY! Výrazně rozšiřujeme výrobní program celosvětově úspěšného sportovního střeliva. Proto hledáme posily do našeho týmu.

Pardubický kraj Výroba střeliva STV TECHNOLOGY 5. 1. 2022

SEŘIZOVAČ - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ RYCHLE ROSTOUCÍ SPOLEČNOSTI SE ZÁZEMÍM SILNÉ A STABILNÍ PRŮMYSLOVÉ SKUPINY! Výrazně rozšiřujeme výrobní program celosvětově úspěšného sportovního střela. Proto hledáme posily do našeho týmu.

TECHNIK KONTROLY - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

Pracovní náplň: Provádění vstupní a mezioperační kontroly, následné vypracovávání protokolů z daných měření, sledování průběhu výroby, řešení nápravných opatření, zpracovávání podkladů pro reklamační řízení apod. STAŇTE SE SOUČÁSTÍ RYCHLE…

VÝROBNÍ DĚLNÍK (MANIPULANT) - TŘÍSMĚNNÝ PROVOZ

Pardubický kraj Výroba střeliva STV TECHNOLOGY 16. 2. 2022

MISTR VÝROBY - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ

Pracovní náplň: Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na pracovišti Řízení výroby na svěřeném úseku Vedení týmu podřízených pracovníků (operátoři, seřizovači, manipulanti) Plánování a organizace výrobních směn Zodpovědnost za plnění…

Pardubický kraj Výroba střeliva STV TECHNOLOGY 15. 3. 2022

BALISTIK – jednosměnný provoz

To nejdůležitější z toho, co Vás čeká Provádění balistických zkoušek malorážové munice Vyplňování a vedení příslušné dokumentace o prováděných zkouškách Obsluha balistického analyzátoru

Pardubický kraj Výroba střeliva STV TECHNOLOGY 30. 5. 2022

TECHNIK ÚDRŽBY – třísměnný provoz

To nejdůležitější z toho, co Vás čeká  Provádění oprav strojů  Komunikace s externími dodavateli  Účast při instalaci nových zařízení  Vedení evidence oprav  Řízení skladu náhradních dílů

VÝROBNÍ TECHNOLOG – jednosměnný provoz

To nejdůležitější z toho, co Vás čeká Zpracovávání výkresové, výrobní dokumentace přípravků, nástrojů a výrobků Návrhy a řízení změn u výrobních postupů a dokumentace Spolupráce na řešení neshod Spolupráce na řízení…